czwartek, 29 maja 2014

TAG: 10 RZECZY KTÓRE MNIE USZCZĘŚLIWIA


Dzisiaj coś fajnego, coś luźnego, trochę dowiecie się dzisiaj o mnie!Tagi są fajnymi sposobami aby dowiedzieć trochę czegoś więcej o autorze bloga/vloga. Ja lubię je zarówno robić jak i oglądać. Dzisiaj będzie post oraz vlog z 10 rzeczami które mnie uszczęśliwia :)
Tak jak w opisie będą to stricte rzeczy. A więc zapraszam! (kolejność może być inna niż na YouTube)

1. Kawa
Już od porannych godzin jest blisko mnie. Moje śniadanie nigdy nie ma miejsca bez kawy, a w czasach kiedy nie jadłam śniadań, piłam tylko samą kawę. W moim przypadku można to nawet nazwać mlekiem z kawą, jednak musi być! Mam swój kubek, ten największy z Coffee Heaven i to on jest moim ulubionym kubkiem na kawę.

2. Lody
Noooo najlepsze co może być! Najlepiej największe opakowanie. Każde. Zawsze. Wszędzie. Myślicie że po co mam w każdej torebce ukrytą łyżeczkę? Nie. Dla jogurtu to zła odpowiedź. Dla lodów!

3. Gotowania/pieczenie
Tak, zdecydowanie nie mam nic przeciwko kobietom w kuchni. A mojej skromnej osobie tym bardziej. W kuchni mogę siedzieć cały dzień. Jedzenie trzeba celebrować, trzeba się nim cieszyć. Uwielbiam jak coś upiekę, a potem mogę się tym dzielić z innymi. 

4. Bieganie
Jak już sobie podjem to wypadałoby iść pobiegać. A tak serio- uwielbiam. I choć po mnie nie widać, uwielbiam biegać. Szybko powoli, w mieście w parku. Uwielbiam założyć słuchawki i po prostu biec przed siebie.  Można wtedy pomyśleć, odpocząć. Jak się wróci do domu, przypływ energii gwarantowany!

5. Zumba
Moja miłość. Tańczyłam regularnie, najlepsze co może być. Taka energiaaaa! Taka moooc! Mam nadzieję, że po wakacjach znowu wrócę na zajęcia zumby. A w przyszłości uda mi się zrobić instruktora :)

6. Tworzenie
Uwielbiam tworzyć. Lubię jak się coś dzieje. Jestem z tych osób, które im więcej mają na głowie tym są bardziej zorganizowane. Lubię widzieć efekt, jak mój wysiłek nie idzie na marne. Dlatego ciągle się rozwijam a moja głowa jest pełna pomysłów! Jeden z nich już niedługo Wam zdradzę i mam nadzieję, że będziecie na niego czekać z niecierpliwością :)

7. Czytanie
Jestem molem. Mogłabym czytać wszędzie. Najbardziej lubię książki tradycyjne, jednak muszę liczyć się z miejscem (wynajmuje mieszkanie) dlatego też ubóstwiam mojego Kindla. Jest to urządzenie niezawodne, o baterii która starcza mi na dobre dwa miesiące ciągłego czytania. Uważam też że czytanie kształtuje, poprawia nasze słownictwo oraz wyobraźnie. Moje dzieci na pewno będą czytać Harrego Pottera!

8. Elektronika
Pani Gadżet to ja. Uwielbiam wszystkie nowinki technologiczne, nowe modele telefonów, tabletów, oprogramowań. Lubię mieć dostęp do internetu. Zasypiam i budzę się z telefonem w ręku ;) I tak, przyznaję się- jestem uzależniona.

9.  Torebki
Mam ich dużo ale i tak mniej niż kiedyś. Choć nawet ostatnio chodzę długo w jednej.... Jednak torebko to dla mnie boginie same w sobie. Uwielbiam na nie patrzeć, oglądać je, zbierać na wymarzoną.... Torebek nigdy mało :)

10. Podróże
Te małe i te duże. Czymkolwiek. Gdziekolwiek. Uszczęśliwia mnie to, że mogę się gdzieś ruszyć, zobaczyć coś nowego, nie siedzieć w domu. Zwiedzanie nowych miejsc jest fajne. Pamiętacie: co się zobaczy, to zostanie na zawsze w pamięci. A życie jest jedno więc trzeba korzystać! 

A tutaj jakby ktoś chciał mnie posłuchać: 


Mam nadzieję, że tag się spodobał, napiszcie mi co Was uszczęśliwia! :D

14 komentarzy:

 1. zgadzam się prawie ze wszystkim ;D nienawidzę kupować torebek ;) kurcze trzeba się trzymac takich rzeczy i być szczęśliwym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taaaak, Pani Gadżet! :D Mam dokładnie tak samo! :D
  Ostatnio myślałam, żeby zapisać się do szkoły Zumby. Uwielbiam tańczyć, ale nie wiem, czy moje chore serducho to wytrzyma.
  Ostatnio dość sporo jeżdżę na rolkach - to sport wywołujący takie endorfiny, że później cały czas mnie nosi. ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. super pomysł :)
  kilka z punktów odnosi się także do mnie min. podróżowanie i bieganie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy wiele wspólnego! Chociaż ja zamiast zumby wybieram siłownię ;-)
  Anomalia

  OdpowiedzUsuń
 5. yy oprócz zumby i biegania to wszystko się pokrywa ze mną :D

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki masz program do przerabiania zdjęc? : P

  OdpowiedzUsuń
 7. ZUMBAAAAA <3

  OdpowiedzUsuń
 8. jakiego masz Kindla? Jaka jest twoja ulubiona książka?

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz.
zawszę odpisuje na niego pod nim, oraz odwiedzam komentującego.
zapraszam serdecznie do obserwowania!
nie spamuj, proszę :)